نرم افزار جامع اذکار شبانه روز «الباقیات» برای اندروید و آیفون
نرم افزار «الباقیات» برای اندروید و آیفون

معرفی

یاد خدا موجب تقویت ایمان و آرامش قلب هاست. پیامبر خدا (ص) جهت مداومت یاد خداوند برای هر لحظه از شبانه روز، ذکر خاصی یاد داده اند؛ اذکار صبحگاهی و شامگاهی، اذکار خواب و بیداری، اذکار سفر و غیره. خب این اذکار در کتب حدیثی موجودند اما با توجه به اینکه بیشتر ماها اکثر اوقات مون رو با گوشیامون سر و کله می زنیم، نیاز هست که این اذکار در گوشی هوشمندمون باشه.. نرم افزار الباقیات (al-baqiyat) به این نیاز ما به بهترین شیوه پاسخ داده.. شرکت فناوری اطلاعات الدار العربیه تقریبا تمام آنچه که برای اذکار روزانه مورد نیاز یه مسلمان هست، در نرم افزار الباقیات گنجانده است.. اذکار دسته بندی شده برای زمان های مختلف، ذکر شمار وغیره در یک نرم افزار با رابط کاربری ساده و جذاب.
ما در ادامه این مطلب، لینک دانلود نسخه اندروید این نرم افزار و نیز لینک دانلود اونو از اپ استور اپل براتون آماده کرده ایم.. به رایگان دانلود بفرمایید و ما را از دعای خیرتان محروم نکنید. موفق باشید.

گالری تصاویر

نرم افزار جامع اذکار شبانه روزی الباقیات نرم افزار جامع اذکار شبانه روزی الباقیات نرم افزار جامع اذکار شبانه روزی الباقیات نرم افزار جامع اذکار شبانه روزی الباقیات نرم افزار جامع اذکار شبانه روزی الباقیات
بخش دانلود
  • نرم افزار جامع اذکار «الباقیات» – ویژه اندروید نسخه (۴.۱۳) ۱۱ مگابایت
  • نرم افزار جامع اذکار «الباقیات» – ویژه آیفون نسخه (۴.۱۳) ?? مگابایت
امیدوارم که این نرم افزار براتون مفید باشه.. اگه در مورد استفاده از این نرم افزار سوالی دارید، خوشحال میشم کمکتون کنم.
مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد: