معرفی

عمر فاروق، فرمانروای عدل و آزادی عنوان مقاله ای است که آقای محمود براهویی نژاد (لینک پیج اینستاگرام ایشون) آن را در ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ در مراسم نماز عید فطر اهل سنت زاهدان ایراد نموده است. مقاله ی حاضر که خلاصه ای از زندگی خلیفه دوم پیامبر، عمر بن خطاب را روایت می کند، مورد استقبال زیادی واقع گردید. اینجانب از همان اوان، تصمیم داشتم که کلیپی برای این مقاله ی زیبا تدوین نمایم. چندی پیش توفیقی حاصل گردید و ضمن مشوره با آقای براهویی نژاد کار تدوین کلیپ را به سرانجام رساندم. اگر این مقاله رو قبلا شنیده اید، حتما به خاطر دارید که در آن به سریال عمر نیز اشاره شده بود، ما این بخش رو به مشوره آقای براهویی نژاد سانسور کردم.
در کلیپی که برای این مقاله تدوین شده است، سکانس هایی از سریال عمر فاروق به نمایش درآمده است. این روزا به مناسبت شهادت عمر فاروق، خیلی از دوستان درخواست ارسال این کلیپ رو داشتند. بنده قبلا این کلیپ رو توی صفحه یوتیوب نیز ارسال کرده بودم که با توجه به حق کپی رایت رد شد. آپارات هم از انتشار این کلیپ به دلایلی نسبتا مشخص سرباز زد. لذا در کانال تلگرام اسلامی دانلود آن را منتشر نموده و اینک مناسب دیدم که آن را در وب سایت اسلامی دانلود نیز منتشر نمایم.

بخشی از مقاله

کمتر از هزار و چهارصد سال از آن زمان گذشته است اما گویی همین دیروز بود که بزرگترین امپراتوری های جهان را شکست و بزرگترین حاکمیت روی زمین را مستقر کرد.. نامش هنوز به مومنان و مجاهدان اسلام در مصاف با دشمن نیرو می دهد و طنین فریاد الله اکبرش بر بلندای قدس که اکنون زیر چکمه انحصارگرا و غاصب له شده است، شنیده می شود.
فاتح نخست قدس گرچه در میهن ما که اسلامش را مدیون ورود سپاه صلح و انسانیت اوست، مظلوم واقع شده و گاه مورد لعن و طعن عده ای متعصب و ناآگاه قرار می گیرد، اما…

دانلود تایم
  • عمر فاروق، فرمانروای عدل و آزادی دارای موسیقی سریال عمر ۱۳۰ مگابایت فارسی
منتظر پیشنهادات و نظرات تون هستم!