نرم افزار «جامع الکتب التسعه» برای اندروید و آیفون
نرم افزار «جامع الکتب التسعه» برای اندروید و آیفون

معرفی

جامع الکتب التسعه عنوان یکی از نرم افزارهای مفیدی است که شرکت «فناوری اطلاعات الدار العربیه» آن را تولید و به رایگان در دسترس عموم مسلمانان قرار داده است. این اپلیکیشن حاوی نُه کتاب حدیثی مشهور و مورد اعتماد دانشمندان و پژوهشگران اسلامی است که البته در قالب نرم افزاری حرفه ای برای اندروید و آیفون عرضه شده است. این نُه کتاب عبارتند از: صحیح بخاری، صحیح مسلم، سنن ترمذی، سنن ابی داوود، سنن نسائی، سنن ابن ماجه، سنن دارمی، مسند احمد و موطای مالک. در کنار این نُه کتاب، شروح مرتبط با این کتاب های نهگانه (فتح الباری، شرح نووی صحیح مسلم، عون المعبود شرح سنن ابی داوود، تحفه الأحوذی شرح سنن ترمذی، حاشیه السندی و نیز المنتقی شرح موطا) نیز در دسترس کاربر قرار گرفته است. به طوری که کاربر در کنار مشاهده متن هر حدیث، می تواند شرح آن را نیز مشاهده بفرماید.
از امکانات نرم افزاری جامع الکتب التسعه می توان به امکان تغییر نوع و سایز فونت، اشتراک گذاری حدیث، حالت شب و… اشاره نمود. در پایان از خداوند متعال می خواهیم که به سازندگان این نرم افزار و نرم افزارهای مشابه توفیق روز افزون عنایت فرموده و جزای خیرشان دهد.

گالری تصاویر

نرم افزار محاسبه گر میراث - جامع الکتب التسعه نرم افزار محاسبه گر میراث - جامع الکتب التسعه نرم افزار محاسبه گر میراث - جامع الکتب التسعه
بخش دانلود
  • نرم افزار «جامع الکتب التسعه» – ویژه اندروید نسخه (۲.۰) ۱۱ مگابایت
  • نرم افزار «جامع الکتب التسعه» – ویژه آیفون نسخه (۲.۰) ?? مگابایت
امیدوارم که این نرم افزار براتون مفید باشه.. اگه در مورد استفاده از این نرم افزار سوالی دارید، خوشحال میشم کمکتون کنم.
مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد: