المکتبه الشامله نسخه جدید برای ویندوز المکتبه الشامله نسخه جدید برای ویندوز المکتبه الشامله نسخه جدید برای ویندوز المکتبه الشامله نسخه جدید برای ویندوز المکتبه الشامله نسخه جدید برای ویندوز

معرفی

نرم افزار «المکتبه الشامله» نرم افزاری جامع، کارآمد و محبوب در میان پژوهشگران، دانشجویان و طلاب به شمار می رود. این نرم افزار در نسخه های ویندوز، اندروید و آی او اس منتشر شده است. در این پست، نسخه ویندوز این نرم افزار تقدیم تان می شود.
شرکت سازنده این نرم افزار در حقیقت یک بانک خالی و خام برای کاربران ایجاد کرده است که هر کاربر به تناسب احتیاجات خود می تواند کتب مورد نظر را از روی سرور این سایت دانلود کرده و وارد این بانک اطلاعاتی کند. ضمن آنکه امکان دانلود یکجای تمامی کتب الشامله نیز فراهم گردیده است و در کنار این، به تعداد کتابهای مکتبه الشامله در دوره های چند روزه اضافه می گردد.

چند نکته!

◈ این نسخه فقط روی ویندوز ۷ به بالا کار می کند.
◈ کتاب های جدید از بخش «الترقیه الحیه» داخل نرم افزار قابل دانلود هستند.
◈ در بخش دانلود، شما دو فایل برای دانلود مشاهده می کنید. فایل نخست، فایل خام نرم افزار و بدون کتاب هست. شما می توانید کتاب ها را از داخل نرم افزار دانلود نمایید. فایل دوم، حاوی تمامی کتاب های الشامله است؛ یعنی نسخه کامل الشامله ۴٫

برخی از امکانات

★ قدرت فوق العاده جستجو در متن کتاب ها با حالت های متنوع
★ امکان تغییر رنگ و فونت تمامی بخش های نرم افزار
★ آپدیت مداوم نرم افزار و اضافه شدن کتاب های جدید
★ حاوی بیش از ۶۰۰۰ کتاب در موضوعات متنوع
★ و…

بخش دانلود
  • نرم المکتبه الشامله ویندوز – نسخه ۴ نسخه خالی بدون کتاب نسخه ۴ – ذو القعده ۱۴۴۱ ۲۷۳ مگابایت شما در این نسخه، کتاب ها را به انتخاب خود از داخل خود نرم افزار دانلود خواهید کرد.
  • نرم المکتبه الشامله ویندوز – نسخه ۴ نسخه کامل نسخه ۴ – ذو القعده ۱۴۴۱ ۶٫۸ گیگابایت
اگر سؤالی در مورد استفاده از نرم افزار داشتید، از قسمت نظرات اقدام بفرمایید.
ضمنا برای دانلود نرم افزار المکتبه الشامله برای آیفون از اینجا و برای دانلود نسخه اندروید از اینجا اقدام کنید.